Prečo kvety a kytice?

Kvety alebo kytica sú pravdepodobne „The Number One“ v hitparáde všetkých darov, ktoré kedy kto dostal. Ak si spomeniete na všetky dary ktoré ste počas svojho života dostali určite vám bude jasné, prečo je kvet ako taký najbežnejšie darovaným darom všetkých čias. Ak ste ešte stále na pochybách len sa pozrite na milióny dôvodov prečo darovať kvety. Bez pochyby sú kvety tým najkrajším darom. Darovať kvety je ideálna príležitosť a skvelý spôsob ako urobiť niekomu radosť.

Kvalitná a profesionálna práca. Hotová kytica bola nádherná. Očarila, prekvapila a rozosmiala, presne to co bol mojim cieľom. Výber kytíc , druhov kvetov a farieb je levmi veľký. Nápady su jedinečne a kreatívne. Stránka je jednoduchá a intuitívna a za par klikov sa človek dopracuje (dokonca aj zo zahraničia) ku kvalitnému konečnému výsledku. Môžem len odporúčať. Len tak ďalej! Prajem Vám veľa úspechov.

Aneta Bulic
spokojná zákazníčka

Kto sme?

Soňa Rácová

pomoc pre zákazníkov

Náš e-shop Kvety a kytice patrí medzi najväčších dodávateľov kvetov na celom Slovensku. Na trhu pôsobíme viac ako 12 rokov a spokojnosť našich zákazníkov je pre nás na prvom mieste. Sme radi, že vašim blízkym dokážete spríjemniť deň aj vďaka nám.

Objednajte si kyticu z pohodlia domova a my vám garantujeme jej expresné a starostlivé doručenie. Ručíme za čerstvosť kvetov a kytíc a za zodpovedný prístup nášho tímu.     

Kde nás nájdete?

Nájdete nás v 10 mestách na Slovensku v 12 kvetinárstvach "Kvety a kytice" a v týchto mestách Vám zabezpečíme donášku kvetov 7 dní v týždni, Presné adresy nájdete na nasledovnom linku:  https://www.flos.sk/kvetyakytice

Centrála

Kvety a kytice, Ľ. Podjavorinskej 19/A, 984 01 Lučenec