Donáška kvetov v Lučenci, Košiciach, Banskej Bystrici, Detve, Rimavskej Sobote, Brezne, Zlatých Moravciach, Galante, Novom meste nad Váhom a na Myjave.

Ak si spomenieš na všetky dary, ktoré si počas svojho života dostal určite ti bude jasné, prečo je kvet ako taký najbežnejšie darovaný dar všetkých čias. Bez pochyby sú kvety tým najkrajším darom. Darovať kvety je ideálna príležitosť a skvelý spôsob ako urobiť niekomu radosť. Po skúsenostiach vo veľkoobchode s kvetmi a sieťou kvetinárstiev Kvety a kytice spúšťame aj online predaj kvetov a kytíc.

Nesľubujeme donášku kvetov kdekoľvek na Slovensku, ale spoľahni sa, že od nás dostaneš tie najčerstvejšie kvety v Banskej Bystrici, v Lučenci, v Rimavskej Sobote alebo donesieme tú najkrajšiu kyticu v Galante, v Detve alebo v Zlatých Moravciach ,či v Košiciach,v Brezne alebo na Myjave, tiež je možné objednať donášku kvetov do Nového mesta nad Váhom.

A ak sa nechceš pripraviť o skvelý pocit z darovania kvetov, uviažeme ti kyticu objednanú online a bez toho aby si zabíjal čas výberom kvetov a čakaním na uviazanie kytice, si ju sám vyzdvihneš vtedy,keď ti to vyhovuje a v kvetinárstve, ktoré si vyberieš.

Kvalitná a profesionálna práca. Hotová kytica bola nádherná. Očarila, prekvapila a rozosmiala, presne to co bol mojim cieľom. Výber kytíc , druhov kvetov a farieb je levmi veľký. Nápady su jedinečne a kreatívne. Stránka je jednoduchá a intuitívna a za par klikov sa človek dopracuje (dokonca aj zo zahraničia) ku kvalitnému konečnému výsledku. Môžem len odporúčať. Len tak ďalej! Prajem Vám veľa úspechov.

Aneta Bulic
spokojná zákazníčka

Kto sme?

Soňa Rácová

pomoc pre zákazníkov

Náš e-shop Kvety a kytice patrí medzi najväčších dodávateľov kvetov na celom Slovensku. Na trhu pôsobíme viac ako 12 rokov a spokojnosť našich zákazníkov je pre nás na prvom mieste. Sme radi, že vašim blízkym dokážete spríjemniť deň aj vďaka nám.

Objednajte si kyticu z pohodlia domova a my vám garantujeme jej expresné a starostlivé doručenie. Ručíme za čerstvosť kvetov a kytíc a za zodpovedný prístup nášho tímu.     

Kde nás nájdete?

Nájdete nás v 10 mestách na Slovensku v 12 kvetinárstvach "Kvety a kytice" a v týchto mestách Vám zabezpečíme donášku kvetov 7 dní v týždni, Presné adresy nájdete na nasledovnom linku:  https://www.flos.sk/kvetyakytice

Centrála

Kvety a kytice, Ľ. Podjavorinskej 19/A, 984 01 Lučenec