Kvety (z)viazané s láskou

zo srdca darované

Články

Trikrát v jednom meste a vždy pre vás

Trikrát v jednom meste a vždy pre vás

Tu je náš domov. Tu sa to všetko začalo a tu to stále trvá. Len tu nás nájdete až na troch miestach. Reč je o Lučenci. Mesto, v ktorom máme, nielen svoju centrálu, ale ešte o čosi viac.

Symbol jesene k vám prinesie veselú náladu

Symbol jesene k vám prinesie veselú náladu

Majú jedinečnú vôňu, nezameniteľný tvar kvetov a v Japonsku ich cisári nosia na hrudi ako najvyššie vyznamenanie.. Práve september a október sú mesiace, kedy sa chryzantémy dostávajú do popredia viac ako inokedy,  a môžeme sa tak tešiť z ich krásne sýtych farieb.

Tieto kvety sú ideálne, a to nielen pre jesennú svadobnú kytičku

Tieto kvety sú ideálne, a to nielen pre jesennú svadobnú kytičku

Leto sa o chvíľku končí a pred nami je azda to najfarebnejšie ročné obdobie. Plánujete jesennú svadbu a rozmýšľate nad výberom tých správnych kvetov do vašej svadobnej kytice?  My vám poradíme aké kvety sa vám budú hodiť.

Niečo sa chystá, vy budete pri tom

Niečo sa chystá, vy budete pri tom

Náš e-shop Kvety a kytice patrí medzi najväčších dodávateľov kvetov a kytíc na celom Slovensku. Na trhu pôsobíme viac ako 8 rokov a spokojnosť našich zákazníkov je pre nás na prvom mieste. Sme radi, že vašim blízkym dokážete spríjemniť deň aj vďaka nám. Chceme sa ku vám priblížiť čo najviac a aj preto začíname náš kvetový seriál, v ktorom odhalíme viaceré podrobnosti. Dozviete sa nielen o tom, kde na Slovensku máme naše kamenné predajne, ale predstavíme vám aj tých, ktorí kytice viažu.
Keď výber kvetu povie viac ako si myslíte

Keď výber kvetu povie viac ako si myslíte

Existuje toľko druhov kvetov, toľkých farieb a vôní, že vybrať tie správne môže byť hotovým umením.  Pravdou je, že ženu potešia každé kvety od muža, ktoré sú darované z lásky. Ale vedomosť muža prečo daroval práve konkrétny druh kvetu urobí obrovský dojem. To vám garantujeme.  Zoznámte sa s významom troch výnimočných a obľúbených kvetov.  Dnes sme svoju pozornosť zamerali na elegantnú ľaliu, žiarivú slnečnicu a ružu plnú lásky.

 

 

Kvety v znameniach zverokruhu

Kvety v znameniach zverokruhu

Neustále máme k dispozícii toľko krásnych kvetov, že môže byť ťažké vybrať si, ktorými si skrášliť svoj domov, či darovať ich niekomu blízkemu. Ak hľadáte špeciálny darček v podobe krásnej kytice kvetov, vyberte kvety pre príjemcu podľa toho v ako znamení zverokruhu sa narodil.
3 spôsoby ako ušetriť peniaze za kvety

3 spôsoby ako ušetriť peniaze za kvety

Chcete svojim blízkym urobiť radosť a poslať im kvety, ale zdajú sa Vám ceny privysoké. Prečítajte si  ako ich môžete prekvapiť kyticou bez toho aby Vás tento dar finančne zruinoval.
Top 9 príležitostí kedy poslať kvety

Top 9 príležitostí kedy poslať kvety

Kvety sú pravdepodobne „The Number One“ v hitparáde všetkých darov, ktoré kedy kto dostal. Ak si spomeniete na všetky dary ktoré ste počas svojho života dostali určite vám bude jasné, prečo je kvet ako taký najbežnejšie darovaným darom všetkých čias. Ak ste ešte stále na pochybách len sa pozrite na milióny dôvodov prečo darovať kvety. Bez pochyby sú kvety tým najkrajším darom. Darovať kvety je ideálna príležitosť a skvelý spôsob ako urobiť niekomu radosť. Tu prinášame 9 „Top“ príležitostí kedy sa bez kvetov nezaobídete.
Zistite ako poslať ten správny odkaz cez kvety a kytice

Zistite ako poslať ten správny odkaz cez kvety a kytice

Každý kvet aj každá kytica má svoje vyžarovanie, ktoré ovplyvňuje naše podvedomie, psychiku, emócie a nálady. Môžu liečiť, upokojovať, dobíjať energiu, zlepšovať sústredenie. Ako sa hovorí: „Kvety hovoria za nás.“ Okrem červenej ruže, ktorá je známa ako symbol pravej lásky, málokto vie, že takmer všetky kvety majú svoj zmysel. Kto zvládol jazyk kvetín, bol veľmi výrečný, a dokázal vyznať lásku bez slov. Kyticou kvetov dokázal vyjadriť svoju najintímnejšiu spoveď, sťažnosť či prosbu. Prečítajte si nasledujúci článok a zistite čo každý z týchto kvetov naozaj znamená a aký odkaz prostredníctvom neho pošlete.

10 najdôležitejších farieb kvetov

10 najdôležitejších farieb kvetov

Každá farba kvetu od tmavo červených ruží až po žiarivo žltý narcis ponúka bohatý a zmysluplný príbeh siahajúci tisíce rokov do minulosti. Farby kvetín, ktoré vyberiete do kytice môžu byť rovnako dôležité ako druhy kvetov použité v aranžmáne. Pre každú emóciu, existuje farba kvetu, ktorá ju perfektne zdôrazní. Každá kytica je nie len darček, ale aj špeciálny druh komunikácie. Ak ste si nie istí, aké farby chcete poslať v kytici, tu sa dozviete, čo ktorá farba znamená.