Kvety (z)viazané s láskou

zo srdca darované

Donáška kvetov

Štandardné doručenie kvetov v nasledujúci pracovný deň

Kytice si môžete u nás objednať online sedem dní v týždni, 24 hodín denne. Vaša objednávka bude doručená v nasledujúci pracovný deň v prípade, ak bola zadaná a zaplatená v pracovný deň, a to do 14:00 hodiny. Cena za štandardné doručenie kvetov je 4,95 EUR. Ak objednávku vytvoríte cez víkend alebo v deň pracovného pokoja, bude považovaná za objednávku zadanú v pracovný deň nasledujúci bezprostredne po dni pracovného pokoja, v ktorom ste objednávku zadali, a bude môcť byť doručená až v nasledujúci pracovný deň.

Štandardná donáška kvetov je realizované prostredníctvom služby Expres Kuriér prevádzkovateľa Slovenská pošta, a.s. na akúkoľvek adresu v rámci Slovenskej republiky. Doručenie kvetov prebieha počas dňa v čase od 8:00 do 17:00, pričom presný čas doručenia nie je možné presne určiť. Za poplatok 1,50 EUR je možné zabezpečiť donášku kvetov do 14:00 hodiny.

Príjemca je v deň doručenia informovaný SMS správou Slovenskej pošty, kde nájde číslo na kuriéra a číslo zásielky, v prípade ak sa nenachádza na adrese doručenia môže si s kuriérom dohodnúť miesto a čas doručenia. Rovnaká správa ako príjemcovi cez SMS príde aj odosielateľovi na e-mail, kde je doplnený aj link na sledovanie zásielky. To znamená že pomocou tohto linku môžete pohodlne sledovať cestu Vašej kytice a na stránke Slovenskej pošty sa ľahko môžete dozvedieť, kedy bola kytica doručená.

 

 

Expresná donáška kvetov v deň objednania

Expresné doručenie kvetov v deň objednania je možné jedine v  týchto mestách a len v pracovných dňoch. Podmienkou expresného dodania kvetov je vytvorenie a zaplatenie objednávky kvetov online, a to do 10:00 hodiny v deň doručenia. Za expresné dodanie kvetov bude považované aj doručenie objednávky zadanej po 14:00 hodine v pracovný deň predchádzajúci doručeniu. Kytice aj iné produkty z našej ponuky objednané online sú doručované prostredníctvom zasielateľskej služby, ktorá je zmluvným partnerom prevádzkovateľa alebo vlastnými prostriedkami. Presný čas doručenia zásielky nie je možné zadať v objednávke, nakoľko zasielateľská služba má vlastný plán rozvozu. Pri expresnom doručení kuriér telefonicky kontaktuje prijímateľa pre spresnenie času a miesta doručenia. Objednávateľ bude informovaný o doručení e-mailom z webshopu www.kvetyakytice.sk . Cena za expresné doručenie kvetov je 9,95 EUR.

 

 

Dodanie kvetov v sobotu a v nedeľu

Doručenie kvetov v sobotu a v nedeľu je obmedzené. Donáška kvetov v sobotu je možná v týchto mestách, doručenie v nedeľu vieme zabezpečiť len v mestách, v ktorých máme vlastnú predajňu alebo zmluvného partnera. Objednávky kvetov a kytíc online s doručením v sobotu či v nedeľu sú spracované v pracovných dňoch v čase od 08:00 – 14:00 hodiny. Podmienkou na vybavenie objednávky je prijatie úhrady za ňu. Doručenie kvetov a kytíc sa uskutočňuje v sobotu v čase od 08:0 do 12:00 hodiny a v nedeľu medzi 08:00- 18:00 hodinou. Cena za dodanie kvetov v sobotu a v nedeľu je rovnaká, a to 9,95 EUR.

 

Špeciálne doručenie kvetov priamo z kvetinárstva

Ak si objednáte kyticu telefonicky priamo z nášho kvetinárstva, garantujeme Vám jej expresné doručenie kedykoľvek počas našich otváracích hodín, kdekoľvek v okruhu cca 7km od sídla predajne. Cena za takéto doručenie je 7,75 EUR.