Kvety (z)viazané s láskou

zo srdca darované

O spoločnosti

 

Náš e-shop Kvety a kytice patrí medzi najväčších dodávateľov kvetov na celom Slovensku. Na trhu pôsobíme viac ako 8 rokov a spokojnosť našich zákazníkov je pre nás na prvom mieste. Sme radi, že vašim blízkym dokážete spríjemniť deň aj vďaka nám.

Objednajte si kyticu z pohodlia domova a my vám garantujeme jej expresné a starostlivé doručenie. Ručíme za čerstvosť kvetov a kytíc a za zodpovedný prístup nášho tímu.                                                                                                                                                                                                                                               

Kontaktovať nás môžete prostredníctvom emailu info@kvetyakytice.sk, alebo na telefónnom čísle 0917 55 77 00. Vždy vám radi poradíme a pomôžeme, aby ste boli maximálne spokojní. Našim zákazníkom sme k dispozícii v pracovné dni, a to od 8:00 do 16:00.

Nájdete nás aj na Facebooku, kde neustále pridávame fotky odoslaných kytíc a informujeme o aktuálnych zľavách a novinkách v našom e-shope. Pridajte sa k našim fanúšikom a už vám nič neunikne!

Tam, kde sme dnes, to kým sme dnes, to všetko je aj vďaka vám. My vám za to ďakujeme. Náš príbeh sa začal už dve desaťročia dozadu a my sa chceme s vami oň podeliť.

 

 

Takto sa to všetko začalo

 

S kvetmi sme a pracujeme už viac ako 20 rokov. Dlhé roky sme fungovali len ako veľkosklad kvetov, ktorý dobre poznáte pod názvom FLOS. Našim snom bolo priblížiť sa k zákazníkom bližšie a otvoriť si vlastné kvetinárstva. Dôležité ale bolo, ešte predtým, získať čo najviac skúseností a naučiť sa o kvetoch a ich potrebách čo najviac.

Kvety pre nás nie sú len tovarom, nakupujeme ich od najlepších pestovateľov, alebo prostredníctvom kvetinovej burzy v Holandsku. Ako jedny z mála na Slovensku dovážame všetky kvety do našich veľkoskladov vlastnými prostriedkami niekoľkokrát týždenne. Vďaka osvedčenej logistike našim zákazníkom garantujeme vždy len tie najčerstvejšie kvety najvyššej kvality.

Ročne dovezieme 4 milióny kvetov, ktoré vyberáme s láskou. Naše autá najazdia mesačne takmer 100 tisíc kilometrov. Máme tisíce spokojných zákazníkov medzi kvetinármi ale aj medzi svadobnými štúdiami, a tiež aj v radoch konečných spotrebiteľov, ktorí sa ku nám opakovane vracajú a využívajú naše služby.  

V súčasnosti máme na Slovensku päť veľkoobchodných skladov, v ktorých každý majiteľ kvetinárstva nájde vždy čerstvé rezané kvety prvotriednej kvality a aj všetko ostatné pre svoj obchod.

Neopakovateľné skúsenosti v podobe 20 ročnej histórie a neustáleho učenia sa od tých najlepších floristov a pestovateľov kvetín z celého sveta a snaha priblížiť kvety a kytice ku konečnému zákazníkovi nás priviedli k rozhodnutiu otvoriť vlastné kvetinárstva, a splniť si tak náš veľký sen.

 

 

Keď sa túžba zmenila na realitu

 

Dnes kvetinárstva FLOS nájdete v desiatich slovenských mestách. Spolu tvoríme jednu rodinu, ktorá vám pomôže vyjadriť vaše city, myšlienky či vyznania do formy kvetov. Kytica je nadčasový a najkrajší darček vôbec. Kvetom sa dá povedať viac ako slovami a my vám s tým radi pomôžeme.

Náš tím sa zúčastňuje na pravidelných školeniach a spolupracuje s európskymi floristami. Môžete sa tak naň stopercentne spoľahnúť a vložiť mu vaše kvetinové priania do rúk. Každé naše kvetinárstvo je jedinečné a zároveň je súčasťou našej rodiny.

 

 

A okrem toho ešte..


Už je to vyše osem rokov, čo sme po prvý raz spustili náš e-shop Kvetyakytice.sk, a dobre sme urobili. Vďaka tomu môžeme povedať, že sme s vami naozaj všade a nezáleží, kde na Slovensku ste vy, bez ohľadu na to nás zastihnete vždy.

Každý deň naaranžujeme a pošleme či odovzdáme priamo do rúk niekoľko kytíc. Vy si vyberiete kyticu, napíšete venovanie a my sa postaráme o všetky detaily. Kvety a kytice, to sú reálne kvetinárstva, v ktorých pracujú naše tímy a starajú sa o vaše voňavé darčeky.

Dlhé roky, ktoré sme sa venovali hlavne veľkoobchodu stáli zato a dnes môžeme povedať, že sme právom hrdí aj na floristické štúdiá, ktoré prinášajú eleganciu, originalitu a kreativitu do kvetinového dizajnu na Slovensku.