Kvety (z)viazané s láskou

zo srdca darované

Donáška kvetov zadarmo a kytice so zľavou?

Prekvapenie z ríše kvetov

Vyčarila Ti darovaná kytica na tvári ÚSMEV?  To sme radi a chceli by sme ti pomôcť urobiť niekomu podobnú radosť. Dávame ti možnosť získať od nás dopravu zadarmo.

Je to jednoduché ako facka. 

Ukáž svetu svoj úsmev od ucha k uchu aj s Tvojou novou kyticou a pridaj fotku na facebook, alebo instagram s hashtagom #kvetyakytice, alebo sa vo formulári nižšie prihlás k odberu noviniek z ríše kvetov a my Ti pošleme kupón na 100% zľavu z dopravy (4,95 €) na Tvoju ďalšiu objednávku.

 

Stačí ak vyberieš tú najlepšiu kyticu a nájdeš toho správneho adresáta pre doručenie úsmevu a kvetyakytice.sk zaplatia za Teba dopravu tvojej kytice.

 

Donáška kvetov zadarmo!

Okrem toho ak máš niekde v blízkosti naše kvetinárstvo, pošleme Ti tam našu zázračnú kartuwink, ktorá ti vyčarí úsmev  laugh pri každom nákupe kvetov a to nie len v tomto jednom kvetinárstve ale aj v ktoromkoľvek  inom kvetinárstve Kvety a kytice

Ako bonus Ti zadarmo vytvoríme konto v našom e-shope a budeš mať doživotnú 10%-nú zľavu na všeky kvety a kytice. Aby to všetko fungovalo, stačí ak spolu s tvojim emailom zadáš aj kvetinárstvo, do ktorého Ti pošleme túto kartu.

Vernostná karta FLOS

Novinky z ríše kvetov

Získaj zaujímavé informácie z mojej ríše kvetov a k tomu zľava na nákup v kvetinárstvach

Vyberte si miesto, kde si kartu prevezmete

Tvoj email budeme používať len na informácie o akciách a novinkách z ríše kvetov. Všetko v súlade s kostolným poriadkom a GDPR. Súhlas potvrdíš kliknutím na odkaz, ktorý ti pošleme na tvoj email. Ak by si si to kedykoľvek rozmyslel, daj nám vedieť mailemailom, odhlásením sa z odoberania, alebo pošli poštového holuba wink